¤ Cold Roses. Cure Night Tour - 22.11.2004, Lublin ¤

22. listopad, poniedziałek, brzydka pogoda, myśl: komu będzie się chciało przyjść… rozterki i niepewność. Na szczescie znalazło się sporo osób, którym nie przeszkadzała - już niestety zimowa - zawierucha i przyszli na COLD Roses. Cure Night.
Impreza wyczekiwana, ponieważ wszyscy mieli w pamieci wcześniejszy przyjazd Asmodeusza i Fantsamicy, i to co nam zaoferowali. Tym razem jednak to było cos innego, a zaczęło się od malego problemu sprzetowego w klubie, który spowodował ponad pół godzinne opóźnienie. Gdy w koncu uporano się ze zlosliwoscia rzeczy martwych, zaczęła się prezentacja koncertu the Cure ”Pornography”. I... wszyscy siedzieli w ciszy, z zapartym tchem chłonąc otaczający ich obraz oraz dźwięk.
Po koncercie zaczęla z głosników płynąc muzyka, na początek Asmodeusz dla rozruszenia publicznosci puścił szybsze bardziej elektroniczne utwory, by po krótkim czasie wrócic do The Cure, Sisters of Mercy, Depeche Mode… do mego ciała i zmysłów zaczął przemawiać wieloma oryginalnymi oraz zremixowanymi wersjami. To ruszyło zgromadzonych do zabawy, parkiet się zapełniał, wszyscy sterowani dzwiekami poddawali się oferowanemu przez DJ’a repertuarowi.
Po raz kolejny bardzo się ciesze z wizyty Asmodeusza, dał nam dużą dawke energii i przełamał lud otaczający nas w zimowe wieczory. Niestety impreza skonczyła się jak dla mnie za wczesnie, miałem ochote na jeszcze i jeszcze... pozostała więc impreza w akademikach...

[misziek]

-- Asmodeusz [25 listopada 2004]ostatnie relacje autora:
Nothing Party [Gothnacht] - 26.01.2005, Zielona Góra, 4 Róże dla Lucienne -- [5 lutego 2005]

powrót do relacji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.009 s.