¤ Nothing Party [Gothnacht] - 26.01.2005, Zielona Góra, 4 Róże dla Lucienne ¤

Oniryczny Gothnacht

26 stycznia w zielonogorskim klubie 4 Róże dla Lucienne odbyła się kolejna, można powiedziec cykliczna juz impreza spod znaku Gothnacht.

O ile DM party dzgnęło mnie w samo serce swoja senną dennością, brakiem czaru i dawnego klimatu, tak impreza wychodzaca spod skrzydel Diary of Night nie zawiodła mnie... juz kolejny raz.
Sama impreza zaczęła się z małym poślizgiem, bo po godzinie 20, jednak na twarzach przybytych widać było radość, dobry nastrój i chęć zabawy. Dlaczego? Może dlatego, że przez prawie dwie godziny (pierwszy set cure'owy) z glosników wydobywały się dzwieki The Cure, w ciekawych mixach i przetworzonych remixach... jak dla mnie szok, te niespełna dwie godziny nakarmiły moj kjurowy brzuch do sytosci...

Później zaczęła się część formalna z cyklu - dark electro na pakiecie, ten zastrzyk dopaminy przez żyly aż do serca trafił w wielu gosci imprezy, których juz po kilku chwilach można bylo zobaczyć tańczących i świetnie sie bawiących w rytmach Das Ich, Suicide Commando, Covenant, Hocico, etc.

Najwieksza zaletą tych imprez, co mogliśmy zauważyć również 26.01 bylo to, że nie należały i wciąż nie naleza do cyklów jednorodnych, nastawionych na jeden gatunek odtwarzanej muzyki pod ogół przybyłych; muzyka była przeróżna, od Paradise Lost, Depeche Mode, Marilyn Manson'a, przez NIN, Type'o Negative po cieszacym sie chyba nawiększym popytem - dark electro.

Impreza trwala do 2., bylo duszno, ale cudownie, przez te pare godzin czlowiek mógł nawdychac sie gotyckiego klimatu i pomyslec o tym wszystkim, o czym nie ma czasu mysleć każdego nadchodzącego dnia... Niby nic, grupa ludzi, ciemna, lekko zatyrany parkiet, muzyka płynąca z głośnikow, a tyle szczescia... oby tak dalej...

Rakkani [Amelia Pietrzak]

-- Asmodeusz [5 lutego 2005]ostatnie relacje autora:
Cold Roses. Cure Night Tour - 22.11.2004, Lublin -- [25 listopada 2004]

powrót do relacji »


Szukaj:

nowe na stronie:
Nova - Utopica Musa
SPK - Zamia Lehmanni…
Feanch, Dutour, Lubat…
The Third Eye Foundati…
Dissonant Elephant - 5…
Club Alpino - Woouldy
Club Alpino - Tunga
Roman Wierciński - We ar…
Jan Grünfeld - Music f…
Simfonica - Song of the…
Roman Catholic Skulls…
Chvad SB - Phenomenali…
Lonsai Maikov - Déce…
Robert Henke w Chorzowie
Dog in the Evening…
Sublamp - Cathedrals o…
Eric Hofbauer Quintet…
Dagshenma - Humane to…
MNL 9 - Morning Mystery
Przypadki Derniere Volonte
więcej »

polecamy | więcej »

© 1996-2019 postindustry.org


wygenerowane w 0.008 s.