1. U-Men (LP mix), 2. Geography II, 3. Kampfbereit, 4. Operating Tracks, 5. Geography I, 6. Take One, 7. Controversy Between, 8. Sample D., 9. S.Fr. Nomenklatura II, 10. S.Fr. Nomenklatura II, 11. Lovely Day, 12. Special Forces, 13. Commando Remix, 14. No Shuffle (single mix), 15. Don't Crash, 16. Funkahdafi, 17. Take One (live in Chicago), 18. U-Men (live in Chicago)
Jest to kompilacja nagrañ z pierwszych dwóch p³yt grupy plus dwie epki i dwa utwory koncertowe -pocz±tkowo wydana tylko w USA. Co¶ dla hardkorowych fanów. Z debiutanckiego "Geography" mamy piêæ utworów (wszystkie wyró¿niaj±ce siê s± umieszczone, brak jedynie 'GVDT"), z "No Comment" mamy praktycznie wszystko - oprócz "Deceit", a "Commando" i "No Shuffle" s± w remiksach. Warto poznaæ tê sk³adankê ze wzglêdu na umieszczenie tu nagrañ pochodz±cych z epek "Endless Riddance" i "Politics of Pressure".
Pierwsza wysz³a w 1983 roku i stanowi pomost pomiêdzy prostot± "Geography", a bardziej dynamicznym i ju¿ 'EBM-owym' "No Comment". "Take One" do dzi¶ jest grane na koncertach, a i "Controversy Between" jest ciekawe. Z kolei "Politics of Pressure" wysz³o ju¿ po "No Comment" i zawiera "Commando Remix", zmienion± w stosunku do albumowej wersje "No Shuffle" (tzw. 'single mix') oraz dwa premierowe utwory, które dzi¶ mo¿na ju¿ uznaæ za 'klasykê': "Don't Crash" i wspania³y, z rewelacyjnymi samplami "Funkahdafi". To ju¿ Front 242 pe³n± par±, w sumie od "Politics of Pressure" zaczê³o siê porz±dne granie. Na deser mamy "Take One" i "U-Men" w wersjach koncertowych nagranych podczas wystêpów w Chicago w 1984 r. I te nagrania pokazuj± ¶wietne oblicze F 242 na koncertach, o wiele bardziej dynamiczne w stosunku do wersji albumowych, a "U-Men" jest po prostu genialny.